Úvod > Základní škola > Aktuality > Škola v přírodě 2. tříd

Škola v přírodě 2. tříd

Naše škola v přírodě proběhla na překrásném místě v Jizerských horách- na chatě Prdek a chatě Kazdici.

Ubytování a zařízení objektu bylo velmi pěkně přizpůsobeno akcím pro děti. Stejně vyhovující byla i venkovní hřiště a blízkost lesa.

Strava byla velmi pestrá. Snídaně probíhala formou švédského stolu. Obědy i večeře splňovaly požadavky zdravé výživy a dětem moc chutnalo.

Dopolední výuka probíhala v režii třídních učitelek, a to především venku. Rádi jsme za prvoukou vyráželi na místní horské louky a do blízkých lesů. Odpoledne patřila netradičním olympijským hrám, které pořádala CK Foxík.

Velkým zpestřením byl celodenní výlet na nedalekou rozhlednu Štěpánku. Dětem se moc líbil. Kromě turistiky si děti užily i hraní na hřišti a první samostatné nákupy.

Škola v přírodě se všem náramně líbila. Velké poděkování patří všem lektorům CK Foxík a také personálu, který se o nás na chatách staral.

Pobyt byl pro nás všechny nevšedním zážitkem a budeme se sem rádi vracet.

Děti a třídní učitelky 2. tříd